Rok 2020, tak jak na całym świecie, upłynął w Centrum pod znakiem pandemii COVID-19. Sytuacja epidemiczna zmusiła nas do zmian zarówno organizacyjnych, jak też przestawienia się na usługi świadczone za pośrednictwem internetu i innych narzędzi komunikowania się na odległość.

Dziękujemy jednocześnie naszym stałym klientom, jak też nowym, za tak chętne korzystanie z naszych usług. Przeszkoliliśmy w roku 2020 kilka tysięcy osób, świadcząc dodatkowo kilkadziesiąt innych usług z zakresu prewencji antymobbingowej (kodeksy etyczne, wewnętrzne procedury antymobbingowe, mediacje, prowadzenie komisji antymobbingowych, audyty antymobbingowe).

Ze względu na sytuację epidemiczną cały czas doskonaliliśmy nasze szkolenia online oraz uruchomiliśmy własną dedykowaną platformę do szkoleń e-learningowych. Średnia ocena naszych antymobbingowych szkoleń online wyniosła ponad 4,8 w skali 1-5, a grupa badana obejmowała kilka tysięcy osób!

Jednocześnie nowe firmy powierzyły nam bardzo trudne zadanie sprawowania stałego zewnętrznego nadzoru nad kształtowaniem w ich organizacjach  środowiska pracy wolnego od mobbingu i dyskryminacji.

Serdecznie zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług. Ze swojej strony życzymy wszystkim naszym klientom dużo sukcesów i powrotu do normalności.

KONTAKT

Tel.: (74) 3000 287
Kom.: 790 889 390
E-mail:
biuro@sanduro.pl

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ:

Szkolenia Otwarte