Rok 2019 już za nami! Chcielibyśmy podzielić się z Wami tym, co wydarzyło się w minionych dwunastu miesiącach.

Przeszkoliliśmy w tym czasie ponad 5.000 osób i przeprowadziliśmy kilkadziesiąt dodatkowych usług z zakresu doradztwa antymobbingowego – audytów, postępowań, opinii, procedur. Zaufały nam zarówno małe jednostki, jak też duże korporacje i ministerstwa.

Z naszej oferty skorzystały organizacje m.in. z branży: transportowej, lotniczej, metalurgicznej, spożywczej, gazowniczej, ubezpieczeniowej, budowlanej, zbrojeniowej, budowlanej, a także urzędy, ministerstwa, stowarzyszenia, uczelnie wyższe, muzea, wojsko, policja. Duża grupa klientów ponownie nas poleca, a z wieloma organizacjami nawiązaliśmy stałą współpracę. Dziękujemy za zaufanie!

Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, jak wielu osób dotyka kwestia przemocy psychicznej w miejscu pracy, jak wielu osób doświadcza dyskryminacji i nierównego traktowania. Z tego powodu postaramy się udoskonalać naszą ofertę, w celu pomocy świadomym pracodawcom w kształtowaniu przyjaznego środowiska w miejscu pracy. Zachęcamy do prowadzenia szkoleń antymobbingowych, regularnego badania atmosfery w pracy, wprowadzania procedur umożliwiających zgłoszenie wszelkich nieprawidłowości, a przede wszystkim postawienie na prewencyjne działania integrujące załogę, współpracę i wzajemne zaufanie.

Co przyniesie rok 2020? Nasz plan rozwoju jest wypełniony pomysłami i innowacjami. Nie zapomnimy także o regularnym dzieleniu się wiedzą na naszej stronie internetowej!

KONTAKT

Tel.: (74) 3000 287
Kom.: 790 889 390
E-mail:
biuro@sanduro.pl

Najbliższe szkolenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ:

Szkolenia Otwarte